За нас

Вкусни Chia Puddings

Вкусни чиа пудинзи, направени со љубов и во 7 различни вкусови: јагода, банана, малина, праска, јаболко, вишна и боровинка.

Healthy.

Delicato чиа пудинзите се совршен здрав оброк, направени од 100% органско овошје.

Delicious.

Покрај тоа што изгледаат неодоливо, Delicato чиа пудинзите се исто толку и вкусни.

Vegan.

Сите состојки во Delicato чиа пудинзите се 100% вегански. Без лактоза. Без додадени ароми и бои.

0
различни чиа вкусови
0
солени производи
0
ден. бесплатна достава
0
задоволни клиенти

Лидери во производството на
шери пиперчиња во Македонија

MK